Як стати професіоналом в світі беттінгу і почати отримувати прибуток?

Як стати професіоналом в світі беттінгу і почати отримувати прибуток?

Професіоналів називають капперами. Це досвідчені аналітики, які не просто здійснюють ставки, а заробляють на цьому більш ніж прийнятні статки. Але перед цим їм довелось навчатись протягом тривалого часу і нерідко терпіти фіаско. Нижче ми спробуємо розповісти вам, як примкнути до числа професіоналів і отримувати значний дохід.

Що повинен вміти досвідчений каппер?

Головне — постійний моніторинг майбутніх змагань з подальшим проведенням ретельного аналізу. Необхідно вивчати останні новини, форму команд, положення справ в турнірній таблиці, стан і мотивацію гравців і т.д.

Що стосується характеристик досвідченого каппера, то в першу чергу — це холодна голова і правильний розрахунок. Якщо ви не можете встояти перед спокусою і в будь-який момент готові піти на ризик, то про стабільний заробіток можна забути. Важливо завжди зберігати здорове мислення і вміти зупинятися в потрібний момент. Окрім вищесказаного, далеко не останню роль буде відігравати інтуїція. Вона підкаже, в який момент необхідно взяти паузу, а коли навпаки - продовжити прибуткову гру.

Справжній професіонал вміє взяти під контроль власні емоції і ніколи не втратить концентрацію. Саме ці фактори і допомагають йому в будь-який момент провести грамотний аналіз події і здійснити прибуткову ставку.

І навіть коли у досвідченого каппера почалась чорна смуга з мінусових ставок, він не складе зброю і буде робити все можливе для досягнення поставлених цілей. Основна задача професіонала — постійно дивитись вперед і не здаватися в будь-якій ситуації.

Як стати професіоналом?

Освоїти сферу спортивної аналітики зможе далеко не кожний користувач. Та все ж багато хто хоче пізнати ази професійного беттінгу і перетворити сферу беттінгу в джерело постійного доходу. Для цього варто запастися значним стартовим капіталом, вивчити багато літератури, тим самим отримавши початкові знання.

Як робити плюсові ставки? Подібним питанням задаються всі без винятку новачки. З огляду на відсутність знань вони нерідко ставлять на перемогу фаворита в надії на прибуток. Але навіть ставка на низькі коефіцієнти не завжди може гарантувати реальний дохід.

Для того, щоб долучитися до числа професіоналів, знадобиться запастись терпінням і мати достатню кількість часу Якщо ви являєтесь починаючим користувачем, то не слід ставити мільйони. Почніть зі 100-200 гривень і поспостерігайте за досягнутими успіхами. Всі результати можна занотовувати в блокнот. Також можна почитати інформацію на тематичних сайтах, блогах або знайти відповідну літературу. Однією з головних зброй професіонала являється стратегія!

Провівши наступні маніпуляції, ви зможете ознайомитися з існуючим підводним камінням. Тож, на початковому етапі потрібно:

  • вивчити теорію, тематичну літературу і існуючі стратегії;
  • обрати відповідну букмекерську контору для гри;
  • здійснювати ставки на мінімальні суми;
  • аналіз власних злетів і падінь.

Окрім вищесказаного, професіоналом можна стати і обравши інший шлях. При нестачі фінансів або повній їх відсутності можна спробувати влаштуватися на посаду аналітика в букмекерську компанію. Багато користувачів таким чином стали справжніми професіоналами і змогли домогтися бажаного рівня доходу!

Як влаштуватися в букмекерську контору?

Аналітика — невід’ємна частина прибуткових ставок. Тільки проаналізувавши майбутню подію можна визначити, яка з команд має більше шансів на досягнення переможного результату. В процесі вам знадобиться задіяти отриманий досвід і знання, бо навіть невелика помилка призведе до провалу.

Люди, що аналізують матчі перед їх початком називаються спортивними аналітиками. І всі без винятку БК мають у власному штаті не один десяток подібних співробітників, що проживають в різних куточках світу.

Перед тим, як влаштуватися на посаду аналітика, беттеру потрібно буде протестувати власні вміння. Адже стати співробітником БК зможуть лише обрані користувачі. І якщо ви бажаєте обійняти цю посаду, то повинні:

  • досконально розбиратися в обраному виді спорту;
  • вивчати всі новини як навколо, так і зсередини команди;
  • усвідомлювати важливість прийдешнього матчу для обох опонентів;
  • мати дані про травми, мотивації і установки на гру.

Не варто думати, що для працевлаштування в БК необхідно лише правильно вгадувати результати спортивних матчів. На перший план виходить професіоналізм і вміння правильно аналізувати поєдинки.

Правильний вибір каппера

Знайти професійного каппера для співпраці можна через спеціальну біржу. Вона зібрала на своїх сторінках тисячі професіоналів, кожний з яких добре орієнтується в певному виді спорту і допоможе вам збільшити стартовий капітал в кілька десятків разів. Але варто розуміти, що не завжди професіонали надають власні послуги на безоплатній основі. Втім, при співпраці зі справжнім профі, рівень вашого доходу всього через кілька днів перекриє розтрати.

Чи можна довіряти капперам?

Однозначно так! Але довіряти їм можна тільки після того, як впевнитеся в його професіоналізмі і компетенції в окремо взятому виді спорту!