Хто такий букмекер?

Хто такий букмекер?

Декілька фактів про профессію букмекера:

  1. Букмекером називають людину, яка спеціалізується на ставках та результатах будь-яких подій. Букмекер приймає ставки, а у випадку їх виграшу, виплачує гроші на рахунок гравця.
  2. Букмекер повинен досконально знати той вид спорту, на який він приймає ставки.
  3. Англія є світовим лідером за кількістю букмекерів і букмекерських контор. Але заради справедливості, слід сказати, що історія букмекерської справи почалася ще за часів Римської імперії. А перша згадка про букмекерство в його сучасному вигляді було в 1872 році, коли француз П'єр Лері з Парижа вирішив зробити кінні скачки більш азартнішою справою і ввів правило укладання парі. Він почав приймати ставки на коня, який, на його думку, повинен був прийти до фінішу першим.

Щоб зробити гру більш ясною для гравців, букмекери стали брати на себе завдання розрахунку коефіцієнтів, які стали фіксованими і не залежали більше від розподілу ставок. Так з'явилися перші букмекерські контори, в яких гравці заздалегідь знали суму свого передбачуваного виграшу. Це ще більше підняло інтерес до ставок, так як правила їх прийому стали абсолютно прозорими для гравців. З тих пір основні принципи і правила букмекерської діяльності практично не змінилися.

До 1996 року, коли букмекерська контора Парі-Матч відкрила свою першу касу, інтерес людей до ставок на спорт вже почав набирати обертів. І «Парі-Матч» протягом вже більше 20 років підтримує цей інтерес, продовжуючи прийом ставок на спорт і не тільки, додаючи нові та цікаві сервіси, такі як ігри он-лайн, покер, казино і багато інших.

Інформація з сайту info.parimatch.com, розділ "Школа букмекерства". Вільний переклад © uabookmakers.com