Ставки на політику в букмекерських конторах

Ставки на політику в букмекерських конторах

На сьогоднішній день користувачі можуть здійснювати ставки не тільки на спортивні події. Багато букмекерських компаній приймають ставки на різноманітні заходи у сфері шоу-бізнесу і політики.

Можливо політичні прогнози не користуються широкою популярністю, але це відмінний плацдарм для здійснення довгострокових ставок. Наприклад, геймери можуть здійснити прогноз на те, що Володимир Зеленський залишиться на своєму посту після прийдешніх виборів. Звичайно, коефіцієнт не можна назвати великим, але схожа ставка може розглядатися в аспекті довгострокового фінансового вкладення.

Існує велика кількість інших пропозицій. При цьому кожна з БК пропонує здійснювати ставки на різні заходи, з огляду на те, що беттери зможуть провести аналіз і підібрати найбільш відповідні результати. Ще однією перевагою подібних ставок можна назвати той факт, що гравцю зовсім не обов'язково мати експертні навички в політичній сфері. Запропоновані букмекерами коефіцієнти з точною мірою відображають поточну ситуацію і в даній сфері дуже рідко трапляються сенсації. Можливо єдиним виключенням за довгий час став тріумф Байдена, та й тут за кілька днів до виборів коефіцієнт став значно знижуватися.

Сьогодні ми вирішили поговорити саме про прогнози на політику і спробуємо переконати вас, що такі ставки теж мають право на існування і можуть приносити непоганий прибуток.

Різновиди ставок

Напевно ви вже зацікавились і бажаєте дізнатись про існуючі різновиди ставок.

  1. Ставки на кандидатів.Букмекери віддають перевагу вибору значних політичних подій. До таких відносяться президентські, прем’єрські, партійні вибори. Найчастіше число кандидатів незначне і завжди можна виокремити явного фаворита. Здійснювати такі ставки можна в компанії Марафон, Парі Матч або Бет сіті. При цьому, надавши перевагу останній компанії, можна зпрогнозувати, хто з кандидатів посяде певне місце, який процент голосів він отримає і т.і.
  2. Довгострокові ставки.Вище ми вже згадували про те, що в даний момент користувачі можуть поставити на вибори українського президента. Але на цьому список пропозицій БК зовсім не закінчується. Наприклад, клієнти компанії Парі Матч можуть зпрогнозувати, яка з країн наступною вийде з Євросоюзу. Скоріше за все це буде Греція і на такий результат пропонується найменший коефіцієнт — 3. А вірогідність того, що цією державою стане Люксембург, складає вже 1 до 150.

Існуючі стратегії

Одразу хочеться сказати про те, що визначених стратегій на жаль не існує. Це пов’язано з тим, що більшість любителів ставок воліють оминати дану сферу, з огляду на те, що кожного дня чують про політику по телебаченню, радіо, а також бачать різні новини на сторінках в інтернеті. Але у закордонних користувачів ця сфера користується широкою популярністю і ми рекомендуємо долучитись до їх числа.

До того ж, такі ставки можуть похвалитись рядом достоїнств, чого не скажеш, наприклад, про спортивні події. В політиці не буває нічийного результату і переможець буде визначений в будь-якому випадку, а це істотно спрощує задачу прогнозиста.

Букмекери виставляють коефіцієнти, які створюються на основі опитувань і інших даних, що також полегшує життя беттерам, так як підсумки подібних досліджень в більшості випадків співпадають з кінцевими результатами.

По факту, запропоновані коефіцієнти не можна назвати великими, але їх можна додати до ставки на кшталт «експрес» і збільшити підсумковий виграш або просто поставити одиночну ставку на значну суму. При виборі другого варіанту рекомендується здійснювати прогноз за типом довгострокового вкладення, тому що ближче до початку виборів коефіцієнти на лідера суттєво просядуть.

Звісно, присутня і певна частка ризику в таких ставках. Але, якщо кандидат має чітку програму і керується нею протягом усього періоду передвиборчої гонки, то його рейтинг буде тільки зростати. Відповідно, в більшості випадків лідери не здають позицій і, як підсумок — гравець забирає власні кошти за здійсненою ставкою.

Висновки

Кажучи про перспективності даної ніші, можна з упевненістю стверджувати, що вона має майбутнє. Схожі види ставок мають масу переваг при мінімальній кількості недоліків. Для прогнозування беттерам не потрібно мати певні навички і знання в сфері політики, проводити якісний аналіз і використовувати різні методики. Достатньо ознайомитися з даними соціологічних опитувань і на їх основі здійснювати прибуткову ставку, що принесе дохід.

До речі, існує і кілька БК, які пропонують зробити ставку як на світові вибори, так і на аналогічні заходи, що відбуваються в країнах СНД. Зважаючи на вищесказане, дана сфера напевно повинна зацікавити багатьох беттерів.