Ставки на подвійний шанс 1х, х2, 1 2

Ставки на подвійний шанс 1х, х2, 1 2

Багато хто з досвідчених професійних беттерів стикається з ситуацією, коли планується матч між командами чи спортсменами з приблизно рівними шансами на перемогу. В таких випадках прогнозувати результати гри вельми ризиковано і логічно виникає бажання зробити ставку з підвищеною вірогідністю виграшу.

Вам на допомогу прийде прогноз з подвійним шансом. Плюсом такого вида ставок є підвищений шанс на виграш, але коефіцієнт буде дещо нижчий. Це дуже зручно для тих, хто прагне заробити на аналізі, який формує ставки з мінімальними шансами на програш, а не “лотерейний” характер прогнозів.

Що ж представляє собою ставка на подвійний шанс?

Серед любителів спортивного прогнозування ставка на подвійний шанс є чи не найпопулярнішим явищем. Її використовують як новачки в цій сфері, так і професійні беттери з багаторічним досвідом ставок на спорт.

Загалом такий прогноз схожий на звичайний одинар, адже виграш можна отримати лише тоді, коли вгаданий результат спортивної події. Єдиною відмінною і перевагою є те, що замість 1 з 3 варіантів результата гравцю надається можливість поставити на 2 з 3.

Тобто, ви можете поставити на:

 • перемогу першої команди (спортсмена) або нічию;
 • перемогу другої команди (спортсмена) або нічию;
 • перемогу першої команди (спортсмена) або перемога другої команди (спортсмена).

Дійсно, шанси перемогти при таких ставках значно вищі, але доведеться враховувати зниження коефіцієнту. Наприклад, при коефіцієнті 1.65 на перемогу господарів в певному матчі, то ставка на перемогу господарів чи нічию вже буде вираховуватись за коефіцієнтом 1.15. Таким чином, навіть осічка фаворита у вигляді нічиєї принесе беттеру прибуток.

Наглядний приклад подвійної ставки на спорт

Припустимо, що відбувається фінал Чемпіонату України з футболу між “Динамо” і “Шахтарем”. На початку розпису ставок на цю подію є такі варіанти: 1х (перемога “Динамо” або нічия), х2 (нічия або перемога “Шахтаря”), 1 2 (перемога “Динамо” або “Шахтаря”). Ці три ставки є єдиними можливими варіантами для реалізації подвійного шансу. 

Якщо гравець поставить на “1х”, то отримає виграш в тому випадку, якщо “Динамо” не програє. Беттер отримає виграш при “х2”, якщо не програє “Шахтар”. Тобто в обох варіантах можлива нічия. Але у варіанті зі ставкою “1 2” нічия відсутня, то ж любитель ставок примножить свої гроші лише завдяки перемозі одного з учасників матчу.

Принцип розрахунку при ставці на подвійний шанс

Як ми вже писали вище, ставка на подвійний результат має практично той же механізм розрахунку, що і в класичному прогнозі на один з трьох можливих результатів. 

Для більш зрозумілого пояснення знов застосуємо матч, що ми розбирали в попередньому пункті: якщо беттер поставить 1000 гривень на те, що перемогу в матчі дістане “Динамо” або зіграє в нічию, то він виграє в тому випадку, якщо не виграє “Шахтар”. Можливість нічиєї автоматично фіксує коефіцієнт на показнику в 1.6, що значно нижче за коефіцієнт при класичній ставці.

Тобто, якщо господарі поля дійсно не програють, беттер отримає на свій рахунок 1600 гривень, 600 з яких будуть його чистим прибутком від прогнозу, але в разі перемоги “Шахтаря” він втратить всі гроші.

Види ставок на подвійний шанс

Варіант
“1х”

грошовий прогноз на те, що господар протистояння (перший спортсмен) не програє в матчі. Примножити свої гроші беттер зможе в тому випадку, якщо буде зафіксована перемога першої сторони або нічия.

Варіант

“х2”

грошовий прогноз на те, що гість протистояння (другий спортсмен) не програє в матчі.  Примножити свої гроші беттер зможе в тому випадку, якщо буде зафіксована перемога другої сторони або нічия.

Варіант

"1 2"

грошовий прогноз на те, що протистояння закінчиться перемогою одного з суперників. В разі нічийного результату, беттер втратить весь об’єм своєї ставки.

Плюси і мінуси ставок на подвійний шанс

В кожному підвиді ставок на спорт є свої переваги і недоліки. Це також стосується і прогнозів на подвійний шанс.

До основних переваг ставок цього формату відносять: 

 • понижений параметр ризику для беттера (взагалі, якщо суперники матчу приблизно рівні, то любитель ставок отримує 66%-вий шанс на успіх, замість 33%-вого); 
 • гарний примножувач при ставці на команду, що заздалегідь вважається слабшою (якщо аналіз беттера визначив непогану вірогідність перемоги на “морально-вольових” якостях).

До недоліків відносять:

 • занадто низький потенційний прибуток при ставках на команди-фаворити
 • періодичні виключення з ліній можливості ставок на цей варіант, якщо команди мають геть протилежні шанси на перемогу.

Секрети ставок на подвійний шанс

Час від часу досвідчені гравці світу ставок на спорт діляться з новачками своїми напрацюваннями в сфері ставок із “подвійним шансом”. Ось найпопулярніші з них:

 • Кращим варіантом буде поставити на варіант “12”, якщо для одного з суперників матчу конче необхідна перемога. Навіть якщо команда не дістане перемоги, вона гратиме активно і часто розкриватись, чим неодмінно скористається суперник, тож вірогідність нічиєї буде занадто малою.
 • Якщо команда, яка вважається фаворитом матчу, переживає кадрові втрати або спад ігрової форми, кращим варіантом буде ставка “1” або ”2”.
 • Якщо статистика ліги показує малу кількість нічийних результатів, то вигідніше ставити на “12”.
 • Якщо статистика чемпіонату виявила факт про те, що господарі завжди перемагають, то можна ставити на “1х”

Тактика при ставках з подвійним шансом

При ставках на “подвійний шанс”, як і при всіх інших ставках, важливо займатися попереднім аналізом виступу спортсменів, статистики чемпіонату, особистих зустрічей суперників, фізичної форми окремих гравців. Це допоможе визначитись і сформувати адекватний подвійний прогноз.

Наприклад, аналіз підказав би беттеру, що такі команди, як “Баварія” чи “Барселона” майже ніколи не програють вдома. Тому ставка “1х” на їх домашні матчі може стати доволі вигідною на тривалій дистанції.

Ще непогано буде стежити за параметром “відкритості” суперників. Для прогнозу на матчі за участю команд чи спортсменів, що часто грають емоційно чи принципово і не є прибічниками строго тактовної гри ідеально підійде ставка “12”.