Ставки на кіберспорт в букмекерських конторах

Ставки на кіберспорт в букмекерських конторах

На даний момент кіберспорт стає все більш популярною дисципліною не тільки в європейських державах. Наприклад, навіть в Африці є колективи,що приймають участь в подібних змаганнях. І популярність цього «спорту» перш за все залежить від багатомільйонної аудиторії, представники якої люблять проводити весь вільний час за іграми для ПК.

Крім того, користувачів приваблюють і значні призові фонди за перемогу в турнірах. В підсумку вони тренуються цілими днями і влаштовують масштабні турніри на місцевому рівні, перед участю в основному змаганні. І конкуренція, поряд з вагомими призами сприяли зросту популярності ставок на кіберспортивні змагання.

Переваги ставок на Кіберспорт

Мабуть, вагомих переваг в порівнянні з традиційними спортивними змаганнями виокремити на жаль не вийде. Хіба що тільки те, що у користувачів не виникає складностей з переглядом поєдинків, навіть якщо призовий фонд складає всього кілька сотень доларів. А от у великому спорті така можливість відсутня.

Мінуси ставок на Кіберспорт

Недоліків буде трохи більше.

 1. Слабенький розпис. У порівнянні з популярними видами спорта: футбол, хокей, баскетбол, де навіть на зустрічі середнячків дають не менше 200 варіантів ставки, в кіберспорті все виглядає значно гірше. Розпис представлений всього кількома результатами, і найчастіше цей тотал, перемога команди або фора.
 2. Складність зі ставками в режимі Лайв. У Live практично неможливо поставити на кіберспортивну дисципліну. Але останнім часом цьому стали приділяти увагу, з огляду на що користувачі можуть сподіватися на зміни ситуації.
 3. Незначні ліміти. Призові фонди нерідко складають декілька мільйонів доларів. А от з лімітами справи йдуть значно гірше. В більшості випадків вони коливаються в діапазоні від 3 до 5 тисяч на звичайні поєдинки, а на топові матчі підвищуються до 80 — 100 тисяч гривень.

Існуючі дисципліни

За наявною інформацією, першою дисципліною стала гра Quake і сталась дана подія в 1996 році. На даний момент змагання проводяться з більшості існуючих ігор. До таких можна віднести:

 • Фіфа;
 • CS:GO;
 • Дота 2;
 • Star Craft 1 и 2;
 • Ліга легенд і т.д.

Різновиди ставок

1. Основні результати. Для кіберспорту, на відміну від звичайних спортивних дисциплін, властиве таке явище: користувачам необхідно відслідковувати до якої кількості карт продовжується протистояння. Наприклад, поєдинки ведуться у форматах bo1, bo2, bo3, bo5, де цифра каже про максимально можливе число зіграних карт.

Найбільш небезпечним вважається bo1, тому що поєдинок ведеться до першої перемоги і у випадку мінусової ставки відігратися на жаль не вийде. Варто уважно відноситися і до поєдинків, що грають у форматі bo2, бо тут може бути зафіксована як перемога однієї з команд, так і нічия. Тому рекомендується надавати перевагу матчам, що грають до 2 чи 3 перемог.

2. Фора. У кіберспорті існує декілька фор. Перша - це фора по карті. А от друга підійде для любителів ризикованих дій, тому що розрахована на число зроблених гравцями вбивств або взятих раундів.

3. Незвичні ставки. Існують і нетрадиційні ставки, що ідеально підходять для новачків в сфері кіберспорту. Наприклад, на змаганнях з Доти 2 можна робити ставки на перше вбивство, а в CS:GO можна спробувати передбачити переможця пістолетного раунду.

Корисні сервіси і БК

На даний момент поставити на кіберспорт пропонує практично кожна букмекерська контора. 

Крім того, існує і маса спеціалізованих букмекерів, що пропонують унікальні ставки. Одним з таких є Egb.com.

Але це далеко не все. Фанати кіберспорту зможуть скористатись сервісами dota2lounge і csgolounge. Тут також можна зробити стандартну ставку, але на кін доведеться поставити речі з самої гри, а їх вартість може складати більше 100 тисяч гривень.

Переглядати матчі і ознайомлюватися з актуальними новинами рекомендується на сайтах twitch.tv і hltv.org відповідно.

Аналітична робота

Аналітику в області кіберспорту можна розділити на дві категорії: до старта поєдинку і за його ходом, в режимі Лайв.

 1. Стартовий склад? Більшість користувачів скажуть, що це абсолютно не визначальна складова і зроблять велику помилку. Кіберспорт стрімко розвивається і в ньому вже є тренери і навіть заміни.
 2. Фізична форма противників. Це один з головних факторів, який необхідно ретельно проаналізувати. Потрібно буде дізнатись, в якій формі знаходяться команди, чи немає у геймерів травм. Адже нерідко трапляється, що один з гравців має проблеми з пальцями, а інший може просто втомитись від інтенсивності змагань, в яких бере участь.
 3. Оновлення. Форма геймерів змінюється при грі в нові патчі, тому оцінювати її необхідно виключно після випуску чергового оновлення.
 4. Трансфери. Більшість користувачів не надають даному фактору значення і здійснюють велику помилку. Приблизно 90% поєдинків після решафлів являються непередбачуваними, так як будь-який з переходів може вплинути на командні навички.

Аналітика в Лайві підійде для користувачів, що ідеально розбираються в кіберспорті. Особливо це стосується Дота 2, де можна з самого початку виявити піки, а вже після того здійснити плюсову ставку і виграти чималу суму.

Висновок

Це все, про що ми хотіли розповісти вам в сьогоднішній статті. Враховуйте представлені рекомендації і робіть ставки правильно. Адже тільки раціональний підхід зможе забезпечити реальний прибуток. Нехай щастить!