Розкрутка рахунку в букмекерській конторі

Розкрутка рахунку в букмекерській конторі

У будь-якій сфері діяльності можна зіткнутися з шахрайством і беттинг не є винятком. Багато хто з дилетантів прикидається професійними капперами і намагається обдурити новачків. Серед чергових способів розводу, що з’явились відносно нещодавно, була винайдена послуга під назвою “розкрутка рахунку”. Подібні послуги пропонують майже всюди, тому багатьох новачків цікавить питання: “чи варто довіряти розкрутці рахунку?”. Про це поговоримо далі в нашій статті.

Що ж таке розкрутка рахунку?

Перед тим, як говорити про чесність капперів, які пропонують подібну послугу, варто з’ясувати, що вона собою представляє. Отже, розкрутка рахунку - це ситуація, коли користувач БК повідомляє прогнозисту реквізити для відвідування власного профілю. Прогнозист починає робити ставки і, досягнувши заздалегідь обговореної суми, вона розподіляється між клієнтом і каппером. Зазвичай каппер вимагає 25% за свої послуги, але інколи наглість і жадібність переважають і оголошується сума в 50% від виграшу.

На перший погляд все виглядає досить непогано, за винятком такого моменту: у більшості випадків прогнозистами є звичайні новачки, які не мають досвіду і суттєвих знань у сфері спортивного беттингу, і, відповідно, цих людей можна називати звичайними шахраями. Найчастіше ви просто втратите свої власні кошти, довірившись їм.

Популярні способи розводу

Існує три найпопулярніші варіанти шахрайства у сфері беттінгу:

  1. Суть полягає в тому, що шахрай просто виводить всі кошти з балансу на свій гаманець, отримавши доступ до профілю користувача. Більшість букмекерських компаній дозволяють замовляти виплату не тільки на ті реквізити, що були використані для внесення депозиту, і цим активно користуються злодії, а довести факт шахрайства в даному випадку практично неможливо.
  2. Другий спосіб не менш популярний серед шахраїв: тут вони беруть одразу декілька акаунтів і здійснюють з них ставки на один матч. Наприклад, з першого профілю робиться ставка на перемогу господарів, з другого - на перемогу гостей, а з третього - на нічию. В результаті 2 користувача залишаться у програші і лише один може отримати прибуток, але і той розділити з прогнозистом.
  3. Третій спосіб навряд чи можна вважати шахрайським, але він також призводить до втрати фінансів. Взявши аккаунт на розкрутку, аналітик дійсно намагається вивести його в плюс. Але в даній ситуації краще за все розраховувати на власні здібності і самостійно робити ставки після ретельного аналізу обраного поєдинку.

Більшість шахраїв завіряють гравців у тому, що вони не можуть заробити з власного акаунту, бо адміністрація БК його блокує. Але насправді шахраї просто не хочуть ризикувати. Тому знову ж таки наголошуємо - не варто довіряти розкрутці, а краще розраховувати виключно на власні сили.

Заборона доступу

Чимало компаній вказують в умовах користування пункт, за яким клієнт не може повідомляти реквізити для авторизації стороннім особам. Ігнорування даного пункту може спровокувати адміністрацію заблокувати аккаунт.

Точка зору досвідчених беттерів

Професіонали одноголосно заявляють про те, що довіряти розкрутці не можна. Це вірний спосіб втратити власні кошти та ще й піти в глибокий мінус. Таким чином можна зробити висновок: розкрутка рахунку - обман!