Демо рахунок в букмекерських конторах, віртуальні ставки на спорт

Демо рахунок в букмекерських конторах, віртуальні ставки на спорт

В яких букмекерських конторах є демо рахунок?

На 2020 рік, наш рейтинг онлайн букмекерів може виділити декілька букмекерських контор, які дають демо рахунок для новачків щоб провести тренінги на спортивних ставках без ризику.

Ставки без ризику для новачків

Як показує практика та відгуки, більшість новачків, які прийшли в букмекерську контору, через деякий час починають програвати. Після перших виграшів, новачок входить в азарт та починає робити ставки на високі коефіцієнти, навіть не думаючи про наслідки. Скоріше за все, новачки не мають своєї стратегії ставок та не знають єлементарних правил спортивного беттінгу. Як раз для таких новачків букмекерські контори пропонують демо рахунок.

Ставки за віртуальні гроші це чудова можливість отримати досвід та адекватно оцінити свої аналітичні можливості, щоб згодом зрозуміти для себе, чи може беттінг стати звичайним хоббі, а може для когось і надійним засобом для постійного заробітку.

Букмекерська контора "Бетсити"

Для відкриття гостьового рахунку в цій БК, переходимо на сайт - betcityru.com

 1. В правій верхній стороні клікаємо на кнопку "Вход"
 2. В popup вікні форми авторизації в самій нижній частині є ссилка гостьового доступу для ознайомлення з системою
  Бетсити гостьовий аккаунт
 3. Далі проходимо анти спам перевірку, клікнувши на галку "Я не робот", якщо все добре, ви відразу зайдете в гостьовий аккаунт, іноді, recaptcha може попросити вказати графічні зображення, це стандартна процедура, якшо з вашого компьютера або мережі були сумнівні операції, проходимо фото квест.
 4. Після успішної перевірки вам буде видано персональний логін і пароль від гостьового аккаунту, зберігаємо їх
  Бетсити демо рахунок

Після успішного входу, вам буде доступний гостьовий аккаунт з балансом 10 000 віртуальних у.о.

Букмекерська контора "Олимп"

Офіційний сайт - olimp.com

 1. В лівій верхній частині сайту є можливість обрати мову інтерфейсу, для зручності, за бажанням. Зправа вверху тиснемо на кнопку реєстрації, буде запропонована швидка sms реєстрація, також можна обрати повну реєстрацію
 2. Якщо залишилися на вкладці швидкої реєстрації, вводимо свій номер телефону, на цей номер буде відправлена sms з логіном та паролем. В списку валют вибираєте "Віртуальна валюта (Virtual)". Саме за допомогої віртуальної валюти можна буде робити ставки без ризику та навчатися робити ставки.
  Олимп демо рахунок
 3. Підтверджуєте всі інші поля, антиспам перевірку.
  БК Олімп демо рахунок

Після входу вам буде доступно до 300 000 у.о. віртуальної валюти. Всі ставки будуть віртуальні, у випадку якщо кошти закінчилися, система сама зробить поповнення. Робити віртуальні ставки в БК "Олимп" можливо необмежену кількість разів.