Букмекерські вилки

Букмекерські вилки

Ні для кого не є секретом той факт, що любителі футболу та і спорту загалом мають змогу робити ставки на спортивні матчі. Для цього і існують букмекерські контори, які дають змогу своїм клієнтам робити це не виходячи з дому, роблячи ставки через інтернет. Але кожний гравець хоч раз замислювався про те, чи існує вірний спосіб, який би дозволив постійно обігрувати букмекерів. І уявіть, такий спосіб був винайдений і має назву «арбітражні ситуації», або ще як його кличуть азартні гравці - «букмекерські вилки».

Скільки можна заробити?

Дана стратегія дозволяє стабільно заробляти на будь-якому виді спорту. Але є лише один недолік - прибуток дорівнюватиме 3-5% від вкладеного капіталу на день. Тобто, маючи на рахунку $1000, вилочники заробляють $30-50 на добу, що в розрахунку на місяць складає $900-1500. Здається, непоганий заробіток, що займає 1-2 години на день. 

Як працює цей спосіб?

Арбітражні ситуації в букмекерських конторах - це такі, коли в різних конторах коефіцієнти на перемоги гравців (теніс, більярд і т.д.) або команд (футбол, хокей, баскетбол) відрізняються таким чином, що при зробленій ставці в букмекерській конторі №1 на перемогу команди 1 сумою (n1-що розраховується за спеціальною формулою) і зробленій ставці в букмекерській конторі №2 сумою (n2) гравцю немає потреби перейматися через результат гри. Адже в будь-якому випадку, чи то буде перемога першої команди у бк №1, чи то перемога другої команди у бк №2 - гравець залишиться зі своїми грошима + отримає 3-5% від суми ставки.

Формула розрахунку суми ставки має такий вигляд:

V=1-1/k1+1/k2, де k1 і k2- коефіцієнти для ставок в БК1 і БК2

V — вилка. Якщо це значення менше 1, — вилка позитивна і дає прибуток, якщо ж V>1 — вилка негативна, в такому випадку прибутку не буде.

Наприклад, ви знайшли коефіцієнти на матч в букмекерській конторі №1 k1=1,5 (перемога 1-го гравця), в букмекерській конторі №2 (перемога 2-го гравця) k2= 3,5. Виходить V=1-1/1.5+1/3,5=0.66+0,28=1-0,95=0.5. Це означає, що вилка позитивна і принесе 5% прибутку.

Як автоматизувати пошук вилок?

Існує безліч сервісів, які чудово виконують найбільш прийнятні пропозиції для ставок в букмекерських конторах в автоматичному режимі. Це спеціальні онлайн-сервіси, які слідкують за лінією БК і надають змогу любителю беттінгу дізнатись про всі існуючі на даний момент вилки буквально за кілька секунд.

По великому рахунку такі сервіси мають лише один суттєвий недолік: їх послуги мають платну основу і доступ до якісного сканеру вилок, який обробляє інформацію з більшої кількості сайтів БК, в середньому обійдеться гравцю у суму від 10 до 100 на місяць. Але в цілому воно того варте.

Відношення букмекерів до арбітражних ситуацій

Служби безпеки букмекерських компаній регулярно відслідковують будь-які підозрілі парі на великі суми. Також, букмекерські контори як українські, так і закордонні, прописують у правилах заборону на спроби заробити на арбітражних ситуаціях.

Тобто, якщо буде викрито спробу клієнта БК поставити на вилки - його рахунок може бути заморожений на невизначений строк без права виводу внесеного заздалегідь депозиту і отримання виграшів. До того ж варто враховувати, що служби безпеки різних контор часто співпрацюють між собою і разом намагаються викрити недобросовісних гравців. Таким чином, навіть якщо беттер укладає парі зі знайденої арбітражної ситуації на різних сайтах, - його можуть запідозрити в нечесній грі, а це прирівнюється до шахрайства.

Висновки

Поступово всі ті, хто робить ставки на спорт онлайн, намагаються діяти виключно у правовому полі. Тобто, і новачки, і досвічені беттери намагаються грати чесно, платити податки і не користуватись шахрайськими схемами, до яких часто прирівнюють вилки.

Але залишаються і ті, для кого пошук арбітражних ситуацій і спроби на них заробити давно стали невід'ємною частиною взаємодії з БК. Тож, допоки будуть існувати букмекери, будуть існувати і ті, хто буде намагатись збільшити власний виграш за рахунок вилок.

Чи варто користуватись даною безпрограшною стратегією - кожен вирішує для себе сам, але пам’ятайте, що деякі букмекери розцінюють арбітражні ситуації як шахрайство і наслідки гри на вилках можуть закінчитись плачевно, геть до блокування акаунту, хоча іноді даний спосіб дає змогу зірвати чималий куш.