Букмекерські лінії Боба МакКюна

Букмекерські лінії Боба МакКюна

«Букмекерські лінії Боба МакКюна» - розповсюджена стратегія серед беттерів.

Ми вирішили розповісти вам про доволі просту, цікаву і в той же час прибуткову стратегію, яка отримала широку популярність серед постійних клієнтів букмекерських контор. Її названо на честь відомого аналітика у світі спортивного беттингу - Боба МакКюна. Він неодноразово демонстрував власні знання у цій сфері і зміг домогтися неймовірних висот. При цьому він регулярно пропонує користувачам авторські стратегії, за допомогою яких можна здійснювати ставки на різноманітні види спорту. Але наразі ми вирішили приділити увагу саме цій стратегії, яка підійде навіть для початківців, адже з її допомогою будь-який користувач може здійснити безліч плюсових ставок і отримати значний прибуток. До основних переваг даної стратегії відноситься простота. Втім, поговоримо про все по порядку.

Рекомендації Боба МакКюна

Автор поділив користувачів на 3 групи:

  1. Професіонали, що знаються на аналітиці і відмінно орієнтуються в беттінзі. Такі користувачі без зусиль проводять аналіз різноманітної інформації і найчастіше досягають успіху.
  2. Друга категорія ввібрала в себе користувачів, що грають за найбільш прибутковою і перспективною стратегією. Вони не ризикують і не бажають відходити від обраного вектору гри, навіть за наявності більш прибуткового варіанту.
  3. Люди, для яких спортивні ставки зайняли головне місце в житті і стали основним джерелом прибутку. 

Боб МакКюн впевнений на 100%, що будь-який беттер зможе без проблем навчитись передбачати результати і досягти поставлених цілей. Для цього слід навчитися аналізувати дані, а також вміти тлумачити інформацію, що предствлена в розписах. Аби збільшити свій прибуток, користувачам рекомендується використовувати 3-4 лінії. Для цього доведеться відвідати сайти декількох букмекерських компаній.

Обов’язкові правила, яких слід дотримуватись

Щоб використовувати стратегію, необхідно дотримуватись кількох правил, які збільшують шанси на перемогу.

  1. У ситуаціях, коли фора в лінії рухається в одну сторону, потрібно не відхилятись від неї. На слабку команду варто ставити при зниженні фори і, навпаки, при її підвищенні - на сильний колектив. Також Боб радить обирати перемогу лідера в ситуаціях, коли котирування в лінії знаходяться на незмінній позначці.
  2. З того моменту, коли лінія з’явилась на сайті і знаходиться на незмінному положенні, а через пару хвилин стрімко змінюється в одну чи іншу сторону - варто слідувати за нею.
  3. Автор рекомендує завжди слідувати і вважає, що будь-яка зміна котирування зможе принести плюс любителям ставок.

Для прикладу можна привести матч Реал - Валенсія, який опублікували в лінії однієї з букмекерських контор. На перемогу господарів пропонують коефіцієнт 1.6, на нічию - 3.8, а на перемогу гостей - 5.1. Але в тому випадку, якщо за декілька годин до початку поєдинку коефіцієнти змінились на користь «вершкових», то доведеться слідувати за ними. Зокрема, може бути ситуація, коли на Реал дається вже 1.44, на нічийний результат - 4.9, а на перемогу Валенсії - 7.55. В такому випадку варто ставити на тріумф королівського клубу.

МакКюн не радить обирати вектор руху, що направлений у протилежному напрямку від запропонованого в БК лініях, бо при використанні прибуткових стратегій, рано чи пізно ви обов’язково зіткнетесь з гіркою невдачею. Але той гравець, що не побоїться продовжити і прийме рішення додати до запропонованої стратегії ще й свою власну, зможе досягти значно більших висот і отримати бажаний прибуток, а можливо і зробить сферу ставок для себе основним джерелом доходу. Головне, що варто пам’ятати - в будь-якій ситуації зберігати рівновагу, не йти на поводу у емоцій і дотримуватись всіх рекомендацій, що були описані в нашій статті.