Онлайн БК Фанспорт (Fansport) - бонуси та відгуки від реальних користувачів букмекерської контори

БК Fansport

Офіційний сайт

Рейтинг БК Fansport


Всього голосів: 4

Огляд БК

Букмекерська контора Фанспорт працює на українському ринку беттінгу з 2016 року. Дозвіл на діяльність конторі надала Комісія з азартних ігор Кюрасао, яка працює з більшістю міжнародних букмекерів. Спочатку БК приймала ставки на спорт і в наземних ППС, і в онлайн-режимі, проте в 2017 році керівництво прийняло рішення згорнути діяльність пунктів прийому. Букмекер зосередився на розвитку офіційного сайту, так як вважав інтернет більш перспективним напрямком. Для нових клієнтів сайту букмекерська контора впровадила спеціальний бонус.

Як зареєструватися на сайті БК Фан Спорт

Букмекерська контора Фан Спорт спрощує завдання гравцям, які хочуть створити на сайті новий акаунт. Для реєстрації є чотири форми - за номером телефону, за допомогою соцмереж, електронної пошти, або швидка реєстрація в 1 клік. У першому випадку від гравця потрібно лише ввести діючий номер телефону і вибрати валюту, у другому - вибрати аккаунт у соціальній мережі або месенджері. Створення облікового запису за допомогою e-mail передбачає вибір місця проживання, валюти рахунку, введення персональних даних і пароля. Реєстрація в 1 клік прив'язується до країни проживання.

Після реєстрації користувач отримує доступ до ставок на сотні спортивних матчів. Лінія включає більше 35 видів спорту і ставки на розважальні, політичні і навіть наукові події. Така кількість пропозицій робить БК Fansport одним з лідерів на вітчизняному ринку. Крім великої лінії, букмекер пропонує відеотрансляції, окремий розділ зі статистикою поєдинків і результатами.

Бонусні програми букмекера Fansport

Букмекерська контора Фанспорт радує гравців не тільки розписами і коефіцієнтами, але і бонусними програмами. Акція для нових гравців - бонус на перше поповнення рахунку. Як тільки гравець зареєструвався на сайті, заповнив усі поля в особистому кабінеті і поповнив депозит на суму до 1000 гривень (або еквівалент в іншій валюті), букмекер автоматично подвоїть проведений платіж.

Подібна програма діє і для тих, хто поповнює рахунок в середу. За правилами акції «Козирне середовище» якщо користувач відправить на рахунок суму від 25 до 800 гривень, БК додасть до неї 80%. Умови спецпропозиції доступні в розділі з бонусами.

Окремі пропозиції букмекер робить для фанатів кіберспорту і віртуального спорту. Контора пропонує робити ставки на Dota, Quake, Call of Duty, кібер лакросс, кібер бейсбол та інші види спорту з кешбеком до 20%.

Відгуки БК Fansport ()