БК Марафон (Marathonbet) — огляд, рейтинг, відгуки

БК Marathonbet

Рейтинг БК Marathonbet


Всього голосів: 1

Огляд БК

Популярна букмекерська контора Марафонбет розпочала свою роботу ще в 1997 році. В активі БК Marathonbet шість державних ліцензій, що дозволяють їй вести гральний бізнес на території різних країн, крім США, Франції та Ізраїлю.

Огляд букмекерської контори Марафонбет свідчить про те, що у неї є все, щоб залучити гравців. Завдяки трансляціям і ставкам в один клік тут зручно обирати парі в live, техпідтримка працює швидко, введення і виведення коштів здійснюється без комісії, реєстрація не займає багато часу. БК подбала і про тих, хто вважає за краще обирати парі за допомогою смартфонів — для цих гравців створена мобільна версія і спеціальні додатки. Завдяки цьому у контори досить високий рейтинг і вона популярна серед любителів онлайн-беттінгу.

Реєстрація

Реєстрація користувача в БК Марафонбет займе всього кілька хвилин. Щоб створити особистий кабінет, потрібно відкрити реєстраційну форму, в якій вказується ім'я та прізвище, країна і місто проживання, дата народження, електронна пошта і номер телефону, пароль, логін, який згодом буде використовуватися для авторизації на сайті, валюта рахунку, часовий пояс, а також секретне питання для служби підтримки і відповідь на нього. Передбачається, що гравець перед створенням облікового запису ознайомився з правилами контори і згоден з ними. Верифікація особистих даних буде проведена фахівцями служби безпеки перед першим виведенням коштів з рахунку. Від гравця потрібні чіткі фотографії або скан-копії документів, що засвідчують особу, а також, в окремих випадках, банківські довідки, копії водійських прав або комунальних рахунків, що підтверджують місце проживання.

Бонуси і акції

У БК Marathonbet досить багато пропозиції для постійних клієнтів. По-перше, це стабільно працююча програма лояльності, за умовами якої гравці отримують бонусні бали за ставки. Чим більше ставок і бонусних балів, тим вище рівень користувача. У перспективі накопичені бали можна обміняти на фрібети, право брати участь в якихось спеціальних акціях або гроші на депозит. У конторі також можна застрахувати зроблений «експрес», повернути кошти в разі невгаданого точного рахунку, достроково розрахувати ставку, якщо гравець не впевнений в результаті, а також виграти суперприз — 10 тисяч євро за правильно відгаданий рахунок і статистичні показники певного матчу.

Види ставок і лінії

В БК Марафонбет гравці можуть додавати в купон ординари і експреси і робити ставки на:

  • Фори
  • Тотали (додаткові і індивідуальні)
  • Точний рахунок
  • Подвійні результати і комбоставкі
  • Статистику
  • Результативність
  • Події в різних часових проміжках

Лайв ставки

У контори Марафонбет досить непогана лайв-лінія — тут прийнятна маржа (близько 8%, в залежності від виду спорту і популярності події) і широкий вибір ринків в розпису. В цілому, коефіцієнти вище середнього, а в деяких випадках вони і зовсім входять в число кращих на ринку.

Тоталізатор

У БК Марафонбет є не один, а цілих три види тоталізаторів. Ставки приймаються на точний рахунок поєдинків, результати, а також окремий розділ з суперекспресом на тенісні матчі. Можна обирати парі самостійно, а можна скористатися опцією «Випадковий вибір».

Відгуки БК Marathonbet ()